Nowe forum

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Ziom 27-02-18 8:48

No i jak wam się podoba to nowe forum?

Odpowiedz Cytuj
Qwerty 18-03-18 12:43

Strasznie nieprzejrzyste, zwłaszcza strona pełna ostatnich wpisów w różnych wątkach. Taka teraz moda - ważne żeby było kolorowo, funkcjonalność na ostatnim miejscu.

Odpowiedz Cytuj
Istrefa 18-03-18 13:16

Też o tym myślałem. A gdyby była jedna podpowiedź per wątek? No i pytanie: czy chodzi o komórkę, czy o komputer? Gdzie ten "bałagan" był dla Ciebie bardziej dotkliwy?

Odpowiedz Cytuj
Istrefa 18-03-18 13:18

Jeśli masz jakąś wizję, jak to powinno wyglądać, śmiało pisz. Ja też nie jestem szczególnie szczęśliwy z tym, co jest. Daj jakieś przykłady, jeśli widziałeś stronę, która twoim zdaniem wygląda bardziej przejrzyście. Wielkie dzięki za twój komentarz!

Odpowiedz Cytuj
. 19-03-18 11:58

Bałagan jest na stronie głównej, gdzie jest pełno ostatnich wypowiedzi z różnych wątków. Również widok wątków w poszczególnych forach jest moim zdaniem mało przejrzysty - różne rozmiary czcionek, różne tła, itp.
Proszę porównać sobie z tą stroną: forum.autokacik.pl

Odpowiedz Cytuj
Istrefa 19-03-18 15:39

Acha. Czyli takie klasyczne forum. No cóż, chcieliśmy trochę od tego odejść, może niesłusznie. Będę miał to na uwadze. Wielkie dzięki.

Odpowiedz Cytuj
Qwerty 19-03-18 17:24

Ale po co odchodzić? Co to ma dać ? Tutaj nawet ciężko się zorientować, czy są jakieś nowe odpowiedzi w wątku. Rozumiem chęć wprowadzenia czegoś nowego, ale moim zdaniem to nie powinno być priorytetem nad funkcjonalnością.

Odpowiedz Cytuj
Istrefa 19-03-18 18:47

Oooo. A to jest dobra konkluzja. Dzięki. Czy masz na mysli stronę główna czy forum? Bo na forum jest czas ostatniej wypowiedzi, na głównej zaś to, czego nie czytałeś jest na czarno, a to, co czytałeś na szaro. Co mogłoby to jeszcze poprawić twoim zdaniem?

Odpowiedz Cytuj
Gość 20-03-18 22:46

Jak dla mnie to niepotrzebna jest "strona główna" na której pojawiają się najnowsze wątki i najnowsze posty (te są już całkowicie pomieszane). Stroną główną powinno być obecne "Forum Przemków". Dodatkowo fajnie gdyby było na pierwszy rzut oka widać w których forach są nowe wypowiedzi. Na dzisiaj, wchodząc na "Forum Przemków" widać tylko, że w "Przemków na codzień" jest 1 wątek a w "Portal Przemków" są 2 wątki, nie wiadomo czy są tam jakieś nowe odpowiedzi lub wątki.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem