Co mieszkańcy Przemkowa sądzą o tym artykule

Strona 1 z 2

Mariola P 31-01-17 21:20

Mieszkańcy Przemkowa proszę was o pomoc i wypowiedz na temat tego artykułu który dzisiaj znalazłem na tej stronie [LINK] Czekam na wasze opinie na temat takich bezdomnych w Przemkowie czy to jest ferr pomagać osobą utrudniającym życie innym i kreowanie swojego wizerunku pod wielką publikę!!! Proszę o każdy komentarz.

Cotomabyc 31-01-17 23:04

Czemu nie jest juz kierownikiem//

Krzysiek 01-02-17 6:33

Dlaczego już nie jest kierownikiem bo pewnie chciał być Przemkowskim Robin hoodem i zabierać bogatym a dawać biednym

JESTOK 01-02-17 10:20

Damian inie przejmuj się , tymi debilami co będą tutaj najeżdżać na ciebie to zwykłe ścierwo dobrze robisz i ci zazdroszczą. Ps sezon się zbliża wiec może w tym roku na kosza będziesz częściej mógł wyskoczyć?

X 01-02-17 19:28

Gratuluję p. Damianie! Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic, a w Przemkowie jakoś szczególnie.

Nik 01-02-17 20:53

Gratulacje za co za takie same bzdury jak i przy wywiadzie z Panem Kuncikiem. Człowieku przestań z siebie robić wariata....

Ola 01-02-17 21:22

Śmiechu warte !!!

Mieszkanka Przemkowa 03-02-17 22:28

Dziwne te komentarze człowiek stara się zrobić coś dobrego nie ważne co i dla kogo, czy to się wszystkim podoba czy nie ,wazne że w jego przekonaniu robi dobrze,ważne że w swoim środowisku zauważa,że ktoś potrzebuje pomocy.Cała reszta siedzi na dupskach przed komputerami i złośliwie komentuje ,i wspaniale zniechęca do wszelkich działań na rzecz innych.Ot elita przemkowska ,która wie najllepiej jak należy postępować,Panie Damianie,proszę się nie przejmować komentarzami złośliwych ludzi

TU NIE CHODZI O TO 04-02-17 14:13

Ważna jest pomoc, ale promowanie jej wszędzie i przez to kreowanie swojego wizerunku jest źle postrzegane. Moim zdaniem idea bardzo dobra sposób wykonania lichy. Jest wielu ludzi którzy pomagają innym w rożnych okolicznościach nie robiąc tego medialnie. Dla mnie osobiście wielki plus za pomoc , natomiast mały minus za kreowanie tego wizerunku medialnego. I jeszcze jedna wielka uwaga dotycząca artykułu . Lepiej by było żeby był on przedstawiony w formie takiej ,, Mieszkaniec Przemkowa zdecydował się pomóc bezdomnemu bezinteresownie , jest nim pan Damian który na codzień pracuje jako Policjant. -- I już by to lepiej brzmiało jest on przede wszystkim dobrym człowiekiem , Dlatego nie podoba mi sie ta szopka medialna . Damian znam i bardzo go szanuję - Szkoda tylko że ktoś go namówił na tą cała otoczkę która nie ma żadnego sensu .

Misiu 04-02-17 19:17

Do komentarza powyżej. Zgadzam się z Panem w 100%. Lecz chciałem dodać że taż znam Pana Damiana i jeszcze o nim usłyszymy w niejednym artykule lub w jakimś słynnym wywiadzie na Facebooku. Jeśli mam być szczery to Panie Damianie bardzo Pana lubię ale myśl Pan nad tym co Pan robisz, co mówisz, komu mówisz i z kim się Pan zadajesz. Jak zaczniesz Pan myśleć nad tym co Pan robisz to ludzie przestaną się z Pana śmiać i szydzić. Pozdrawiam.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem