Co mieszkańcy Przemkowa sądzą o tym artykule

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Mariola P 31-01-17 21:20

Mieszkańcy Przemkowa proszę was o pomoc i wypowiedz na temat tego artykułu który dzisiaj znalazłem na tej stronie [LINK] Czekam na wasze opinie na temat takich bezdomnych w Przemkowie czy to jest ferr pomagać osobą utrudniającym życie innym i kreowanie swojego wizerunku pod wielką publikę!!! Proszę o każdy komentarz.

Odpowiedz Cytuj
Cotomabyc 31-01-17 23:04

Czemu nie jest juz kierownikiem//

Odpowiedz Cytuj
Krzysiek 01-02-17 6:33

Dlaczego już nie jest kierownikiem bo pewnie chciał być Przemkowskim Robin hoodem i zabierać bogatym a dawać biednym

Odpowiedz Cytuj
JESTOK 01-02-17 10:20

Damian inie przejmuj się , tymi debilami co będą tutaj najeżdżać na ciebie to zwykłe ścierwo dobrze robisz i ci zazdroszczą. Ps sezon się zbliża wiec może w tym roku na kosza będziesz częściej mógł wyskoczyć?

Odpowiedz Cytuj
X 01-02-17 19:28

Gratuluję p. Damianie! Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic, a w Przemkowie jakoś szczególnie.

Odpowiedz Cytuj
Nik 01-02-17 20:53

Gratulacje za co za takie same bzdury jak i przy wywiadzie z Panem Kuncikiem. Człowieku przestań z siebie robić wariata....

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Przemkowa 03-02-17 22:28

Dziwne te komentarze człowiek stara się zrobić coś dobrego nie ważne co i dla kogo, czy to się wszystkim podoba czy nie ,wazne że w jego przekonaniu robi dobrze,ważne że w swoim środowisku zauważa,że ktoś potrzebuje pomocy.Cała reszta siedzi na dupskach przed komputerami i złośliwie komentuje ,i wspaniale zniechęca do wszelkich działań na rzecz innych.Ot elita przemkowska ,która wie najllepiej jak należy postępować,Panie Damianie,proszę się nie przejmować komentarzami złośliwych ludzi

Odpowiedz Cytuj
TU NIE CHODZI O TO 04-02-17 14:13

Ważna jest pomoc, ale promowanie jej wszędzie i przez to kreowanie swojego wizerunku jest źle postrzegane. Moim zdaniem idea bardzo dobra sposób wykonania lichy. Jest wielu ludzi którzy pomagają innym w rożnych okolicznościach nie robiąc tego medialnie. Dla mnie osobiście wielki plus za pomoc , natomiast mały minus za kreowanie tego wizerunku medialnego. I jeszcze jedna wielka uwaga dotycząca artykułu . Lepiej by było żeby był on przedstawiony w formie takiej ,, Mieszkaniec Przemkowa zdecydował się pomóc bezdomnemu bezinteresownie , jest nim pan Damian który na codzień pracuje jako Policjant. -- I już by to lepiej brzmiało jest on przede wszystkim dobrym człowiekiem , Dlatego nie podoba mi sie ta szopka medialna . Damian znam i bardzo go szanuję - Szkoda tylko że ktoś go namówił na tą cała otoczkę która nie ma żadnego sensu .

Odpowiedz Cytuj
Misiu 04-02-17 19:17

Do komentarza powyżej. Zgadzam się z Panem w 100%. Lecz chciałem dodać że taż znam Pana Damiana i jeszcze o nim usłyszymy w niejednym artykule lub w jakimś słynnym wywiadzie na Facebooku. Jeśli mam być szczery to Panie Damianie bardzo Pana lubię ale myśl Pan nad tym co Pan robisz, co mówisz, komu mówisz i z kim się Pan zadajesz. Jak zaczniesz Pan myśleć nad tym co Pan robisz to ludzie przestaną się z Pana śmiać i szydzić. Pozdrawiam.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem