Następny pociotek ma pracę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Wsciekła 12-07-16 11:55

Tym razem praca dla krewnej naszej radne. Udało się dostać pracę w ZGM. Znowu powiedzą, że to przypadek! Skandal za skandalem, a społeczeństwo nic.

Odpowiedz Cytuj
Kik 12-07-16 22:09

Czas zacząć rozliczać Burmistrza, jesteśmy na półmetku, za chwilę zacznie się kampania. Piszcie o plusach i minusach, które znacie. Społeczeństwo musi coś wiedzieć. A tak naprawdę to jakaś taka cisza panuje w gminie...

Odpowiedz Cytuj
Do wściekła 13-07-16 20:14

Pisz jaśniej.Której radnej?Bo my o niczym nie wiemy.

Odpowiedz Cytuj
Pracownik ZGM 14-07-16 14:33

I co z tego? Poprzednik tak nie robił?

Odpowiedz Cytuj
Do pracownik ZGM 26-07-16 17:07

Jeżeli akceptujesz kumoterstwo tylko dlatego, że poprzednik tak robił, to po co było go zmieniać. chyba po to Ryba tak opluwał innych kandydatów, bo sam miał być lepszy. Żal takich dupków jak TY.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca PiS 27-07-16 12:51

To pewnie wyborca PiS - kradną bo PO też kradło a hasła z kampanii wyborczej? Przecież każdy oszukuje żeby go wybrali.

Odpowiedz Cytuj
Pracownik ZGM 27-07-16 13:00

Jeżeli akceptujesz kumoterstwo tylko dlatego, że poprzednik tak robił, to po co było go zmieniać.
Choćby po to, że poprzednik zadłużał gminę.
chyba po to Ryba tak opluwał innych kandydatów, bo sam miał być lepszy. Żal takich dupków jak TY.
Prosiłbym o dowód tego rzekomego "opluwania".
To pewnie wyborca PiS - kradną bo PO też kradło a hasła z kampanii wyborczej? Przecież każdy oszukuje żeby go wybrali.
Przynajmniej PiS daje 500+, a co PO dało? Same afery: Internauta podjął się wyzwania podsumowania sukcesów PO. Oto co mu wyszło. Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi) Autor: Sławomir Marcin Dąbrowski Źródło: wGospodarce.pl

Odpowiedz Cytuj
No i? 27-07-16 13:19

Skończ już z tą listą sukcesów PO. Wklej "sukcesy" PiS. Ja np. ostatnio słyszałem o podpisaniu przez polski rząd umowy ze zmarłym Janem Pawłem II.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem