Nierubstwo i lenistwo w gminie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Zirytowany 17-06-17 11:03

Od jakiegoś czasu można zaobserwować ogloszenia urząd nie czynny lub czynny krócej? Burmistrz ze swoją ferajna dzieci w urzędzie zapomniał chyba, że są dla nas a nie my dla nich. Co to ma znaczyć każdy dlugi weekend czy jednodniowe zwiekszenie temperatury skutkuje zamknieciem urzędu i jak tu załatwić jakąś sprawę? Z drugiej strony co tam załatwiać jak z naszych niekompetentnych urzędnikòw śmieją się inne instytucje kwitując kròtko " panie tam nie ma z kim rzeczowo porozmawiać". Wstyd za taką organizację pracy, każda firma pracuje a UG Przemków weekenduje majac wszystkich i terminy urzędowe gdzieś!!!!!

Odpowiedz Cytuj
Werty 23-06-17 19:53

Kolego nie denerwuj się. Większość spraw możesz załatwić w Polkowicach, sam tak robię. Wolę się przejechać i mieć pewność załatwienia sprawy niż nerwy sobie psuć. Sam nie wiedziałem że większość tematów można załatwiać przez powiat, oczywiście tylko i wyłącznie przez uprzejmość Pań które wcale gminnej sprawy nie muszą załatwiać.

Odpowiedz Cytuj
Ambroży Kleks 06-01-18 16:35

Podsumowanie 2017 roku. Przeprowadzono szereg inwestycji- największa z nich odbudowa chodnika na ul.Nowej z krawężnikiem pełniącym mur obronny. Pozostałe inwestycje w lokalnych przedsiębiorców, umarzając podatki. Czyli karuzela wzajemności się kręci. Reszta niespełnionych marzeń wyborców- na strychu u Pana Kleksa

Odpowiedz Cytuj
Orzeł 11-07-18 13:51

Kłamstwa,kłamstwa pan nie wie jak Polkowice załatwiają chyba się panu popieprzyło

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem