Opinia

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Kpina 18-04-17 22:10

Teraz ludzie doceniają działania Pępkowskiego. Jak było tak było ale coś się działo w gminie coś wyremontowali coś inwestowali. A teraz zgnilizna i 20 m chodnika, ot całe inwestycje.

Odpowiedz Cytuj
Git 19-04-17 8:09

Autor 18-04-2017 21:10:17 Teraz ludzie doceniają działania Pępkowskiego. Jak było tak było ale coś się działo w gminie coś wyremontowali coś inwestowali. A teraz zgnilizna i 20 m chodnika, ot całe inwestycje.
Hej to co piszesz to jest faktycznie kpina. Zobacz to "coś" po lewej stronie przy wyjeździe na Szprotawę. To samo zrobił z zadłużeniem. Ruina, ruina, ruina. Jeszcze przez co najmniej 2 kadencje będzie nam się czkawką odbijał twój idol.

Odpowiedz Cytuj
Obrus 19-04-17 13:08

Czy my w ogóle mamy radnych powiatowych?Jakoś nie widać ich i nie słychać.Zobaczymy czy za głosami też nie będą chodzić.Gdzie wy macie wstyd?

Odpowiedz Cytuj
Do obrus 19-04-17 21:58

Wstydzić to my się powinniśmy, że dajemy się co 4 lata omamić nic nieznaczącymi sloganami i głosujemy na tych samych kandydatów. A potem zdziwienie, że nic nie robią. Po co mają się wysilać, skoro wcześniej też nic nie robili a i tak znowu ich wybraliśmy. A za 16000 rocznie to wstyd można schować głęboko w kieszeń...

Odpowiedz Cytuj
Do do obrus 20-04-17 16:13

W pełni cię popieram.Na mieście tylko się uśmiechają.A ja mam wrażenie że śmieją się z tych co ich wybrali.I myślą sobie a co tam swojego interesu trzeba pilnować.

Odpowiedz Cytuj
Paranoja 07-05-17 13:53

Łatwo się wypowiadać na tematy których się nie rozumie... Owszem w gminie nie ma dużych inwestycji, ale za to można dziękować tylko i wyłącznie waszemu ulubieńcowi Pępkowskiemu bo doprowadził gminę do takiego zadłużenia, że na Przemków jest narzucony "program naprawczy" który ma zniwelować ten dług. Przez to 95% wniosków inwestycyjnych jest odrzucane przez instancję wojewódzką, w tym również wnioski o dotacje unijne, które wymagają minimalnego wkładu własnego gminy. Najlepiej jest zrzucić winę na nową władzę... Narzekacie jak starsze pokolenia "za komuny było lepiej" szczegół, że w tedy niczego nie było ani w sklepach, ani dla waszych dzieci szans na rozwój :/

Odpowiedz Cytuj
Do paranoja 08-05-17 14:31

Jak jesteś taki mądry to powiedz co dobrego zrobił obecny burmistrz?Czym różni się od poprzedniego?Bo jakoś różnic nie dostrzegam.

Odpowiedz Cytuj
Rower 09-05-17 15:59

Oj różni się i to bardzo.Częściej chodzi na zwolnienia.

Odpowiedz Cytuj
Zegar 09-05-17 17:38

No cóż panie burmistrzu.Czas poszukać sobie jakiejś pracy.Jeszcze rok i po kadencji.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem