Szkoła Podstawowa NR1 Przemków

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Xyz 18-08-16 19:03

My rodzice mamy nadzieję,że wychowawczyni 4b/byłej/Od września zacznie solidnie uczyć dzieci,tłumaczyć/szczególnie matematykę,bo nie wszystkie dzieci mają rodziców nauczycieli i ciocię matematyczkę.Oceny z klasówek itp.wystawione po ostatecznym wystawieniu ocen na koniec roku szk./brak czasu nauczycielki na dokończenie programu matem.Według wychowawczyni oceny te będą wpisane do dziennika w klasie 5/zobaczymy.Dodadkowy atat??? Nauczycielki w ośrodku zdrowia za pozwoleniem pani dyrektor/rodzina/i dyrektora drugiej szkoły /szwagra/ zwolnienia lekarskie źle wpływa na rozumienie i oceny poszczególnych uczniów.

Odpowiedz Cytuj
Nauczyciel 18-08-16 21:25

Widać w szkole nie nauczyli j. polskiego, bo Pan(i) nieskładnie pisze. To, że dzieci nie chcą się uczyć, to nie wina nauczyciela.

Odpowiedz Cytuj
Xyz 18-08-16 21:57

Uczyła mnie nauczycielka,która wiecznie była zmęczona,albo bywała na chorobowym.A co z dziećmi,które chcą się uczyć?Płatne korepetycje?!

Odpowiedz Cytuj
Antyleming 19-08-16 15:07

Strona internetowa szkoły nie jest prowadzona na bieżąco,rzadko odwiedzana i uzupełniana przez administratora strony:19czerwiec,2,16,17sierpień.Groch z kapustą.Brak zdjęć i opisów ważnych wydarzeń szkoły np.Piknik rodzinny,ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/16r.itp.Lenistwo czy brak czasu?$$$

Odpowiedz Cytuj
Do xyz 20-08-16 17:32

Uczyła mnie nauczycielka,która wiecznie była zmęczona,albo bywała na chorobowym.A co z dziećmi,które chcą się uczyć?Płatne korepetycje?!
Mnie też kiedyś, ale takie jaja to raczej w gimbazie były Dam Tobie jedną radę (jeżeli to nie zarzutka) - tak w tym kraju to tylko płatne korepetycje.

Odpowiedz Cytuj
4 w jednej 23-08-16 18:46

Dla nie wtajemniczonych,nauczycielka:matematyki,informatyki,administratorka strony inter.szkoły,pracownica w ośrodku zdrowia etatu??? TO JEDNA OSOBA:Ewa $$$.

Odpowiedz Cytuj
Paweł 23-08-16 18:56

Jeżeli ta pani tak uczy uczniów jak prowadzi stronę internetową szkoły,to tylko pogratulować pani dyrektor takiej pracownicy.

Odpowiedz Cytuj
Lekcja 23-08-16 22:14

A może ta pani jest wszechstronnie uzdolniona a wam tylko żal?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem