Szkoła Podstawowa NR1 Przemków

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

WŁADEK 31-08-16 9:19

Używając słów polskiej bohaterki, które wypowiedziała przed śmiercią, atakujesz innych, w tym jakiegoś dzieciaka?! Inka ginąc za Ojczyznę nie miała jeszcze 18 lat, a ty śmiesz posługiwać się Nią dla własnych celów?! Cóż z ciebie za człowiek, śmiesz podawać się za patriotę?! Hańbisz imię Inki!!! Chciałbym poznać kto w tym Przemkowie jest takim hipokrytą.

Odpowiedz Cytuj
Nauczyciel 31-08-16 9:26

W pełni popieram Pana Władka. Patriota przesadził!!!

Odpowiedz Cytuj
PATRIOTA 31-08-16 11:21

Uderz w stół,a nożyce się odezwą.I o to chodziło.Historię Inki to dzieciom w szkołach opowiadajcie bo nie znają.Ja znam z opowiadań dziadków od dawna.

Odpowiedz Cytuj
Do Władka 31-08-16 12:04

Nikt nie krytykuje,żadnego dzieciaka.Jak już to niepoprawnych nauczycieli.Nie przekręcaj i nie dodawaj.

Odpowiedz Cytuj
PATRIOTA 31-08-16 13:33

Oj Władku głupoty piszesz i nauczyciel przyznał rację.Ostatnimi słowami,jakie przed rozstrzelaniem wypowiedziała "Inka"były:Niech żyje Polska!Niech żyje"Łupaszko"!".(sic!)

Odpowiedz Cytuj
WŁADEK 31-08-16 14:03

Tak, przed samym rozstrzelaniem/egzekucją/mordem powiedziała: "Niech żyje Polska! Niech żyje "Łupaszko"". Doskonale wiesz, że chodzi mi o nadużywanie przez ciebie do prywatnych porachunków polskich bohaterów. "Bóg, Honor, Ojczyzna", miej honor "patrioto", i nie kalaj pamięci i czci polskich bohaterów.

Odpowiedz Cytuj
Do "myślącego" 31-08-16 16:44

Gdzie masz ten wstyd? "#Kuncik Tomasz Moim Zdaniem. Inka,oraz Polska czerwona, biała i przezroczysta. Polskę można porównać do powieści ,,Folwark zwierzęcy” Orwella. Polecam przeczytać by zrozumieć podobieństwa. Polacy są czerwoni, biali i przezroczyści, ale najważniejsze by szanować wolny wybór człowieka kim chce być. Wszyscy powinniśmy przede wszystkim być patriotami o rożnych kolorach, bo razem tworzymy jeden naród, a naród ma swoje obowiązki i o tym musimy pamiętać. KOD nie uszanował pogrzebu Inki, osoby zakatowanej przez UB-eków. To czysta prowokacja i brak szacunku dla uroczystości." [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Rozum 31-08-16 22:25

Tomasz zapomniał jak po znajomości dostał pracę w szkole , teraz się mści na tych którym lepiej się powodzi - wstyd panie tomku ! A co do SP1 to sama mam tam dwójkę pociech i nie widzę żadnych problemów w nauczaniu, chyba że wf z jakimś tam panem nazwiska jakoś nie pamiętam.

Odpowiedz Cytuj
? 01-09-16 14:03

Wam wszystkim widać,tylko kasa w głowie a dobro uczniów macie . ......

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem