Walczymy o Hutę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Społecznik 20-10-16 12:32

Gdyby radni nie otrzymywali diety, to radnego w żadnym mieście byśmy nie mieli.

Odpowiedz Cytuj
Do wszechmogącego 20-10-16 13:02

Czy zdrowym rozsądkiem jest obchodzenie ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 10 listopada,by mieć wolne 11,a może chodzi o nabicie frekwencji?

Odpowiedz Cytuj
Do wymień działania 20-10-16 13:59

Na razie ty rzucasz kłamstwami i frazesami. Pan Kowalski już kampanię rozpoczął?Masz zestawienie inwestycji zrealizowanych przez burmistrza i radnych w gazetce gminnej to sobie poczytaj, albo wklej dla innych. Tęsknią działacze UKS za Panem Pępkowskim, oj tęsknią.

Odpowiedz Cytuj
Cała prawda o zamecie 20-10-16 18:40

Niestety nie wystarczyło nakładu tej "gazetki" (nie mogę dostać nigdzie)... Za poprzednika jakoś wystarczało Jeżeli można za czymś tęsknić, to za sprawiedliwym wydawaniem publicznych pieniędzy. Niestety obecnie jest inaczej - macie w gminie kartel burmistrza z działaczami Zametu. Dziwię się, że nikt tego nie nagłaśnia n.p. w telewizji, bo tego typu sytuacja zakrawa na kpinę.

Odpowiedz Cytuj
Do zdrowy rozsądek 20-10-16 20:27

Wymień choć jeden spłacony dług.A realizowanie zadań?O czym ty piszesz? BANIALUKI

Odpowiedz Cytuj
Do cała prawda 21-10-16 9:31

No i masz gazetkę: [LINK] Od 6 do 10 to co Cię interesuje. Zobacz o ile spadło zadłużenie i co zostało zrobione. Jak na takie zadłużenie po waszym idolu Pępkowskim to trzeba Radzie i Burmistrzowi brawo bić. A klub powinien być jeden bo mnie jaki mieszkańca Huty nie interesują prywatne kłótnie i spory między zarządem jednego klubu i drugiego. PS A nie było tak, że od Pępkowskiego startowali do rady działacze UKS Huta tylko nikt ich nie wybrał? Przypominam sobie p. Samosiuka i Piasnego na liście.

Odpowiedz Cytuj
Moja opinia 21-10-16 15:05

Myślę, że temu cała prawda nie chodziło o to, czy ma być jeden klub, czy dwa, tylko o to, że Zamet sobie załatwia lepsze warunki przy zielonym stoliku mając swoich przedstawicieli w komisji i robiąc "podchody".

Odpowiedz Cytuj
Weds 21-10-16 22:44

Autor 21-10-2016 08:31:25 No i masz gazetkę: [LINK] Od 6 do 10 to co Cię interesuje. Zobacz o ile spadło zadłużenie i co zostało zrobione. Jak na takie zadłużenie po waszym idolu Pępkowskim to trzeba Radzie i Burmistrzowi brawo bić. A klub powinien być jeden bo mnie jaki mieszkańca Huty nie interesują prywatne kłótnie i spory między zarządem jednego klubu i drugiego. PS A nie było tak, że od Pępkowskiego startowali do rady działacze UKS Huta tylko nikt ich nie wybrał? Przypominam sobie p. Samosiuka i Piasnego na liście.
Dane są z czerwca. Na przełomie lipiec-sierpienia dług wzrósł o kolejne 2 miliony.

Odpowiedz Cytuj
Bong 22-10-16 8:24

Pisać głupoty każdy może. "Arkonowcy" szaleją i wypisują kolejne kłamstwa a na kłamstwie jak wszyscy wiedzą daleko się nie dojedzie. Ludzie już na was psioczą bo chodzicie z listami i chcecie załatwić swoje prywatne sprawy przy ważnym temacie jakim są wodociągi. To już wasz koniec. Wściekłością i zacietrzewieniem tylko odpychacie od siebie ludzi.A najbardziej wściekły wasz doradca pan K już dawno został przez mieszkańców Przemkowa odrzucony.

Odpowiedz Cytuj
Jak powinno być 22-10-16 13:00

Sam uważam, że powinien być jawny system finansowania klubów sportowych oparty na tym jaki klub w jakiej lidze występuje i ile punktów zdobywa, a nie, że forujemy jeden klub. Każde stowarzyszenie, które chciało pieniędzy od gminy dostało je, tylko nie Arkon (Ostaszów przez politykę burmistrza już się rozleciał dawno).

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem