Cieszę się że na osiedlu huta jest wreszcie w porządku

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Karol Górski 21-07-18 18:08

Cieszę się że jest wszystko w Porządku na osiedlu huta jest lepszy standard życia i to mnie bardzo cieszy gdy jest spokojnie, można robić co się lubi nawet rozmawiać i w domu i na ulicy z sąsiadami i znajomymi jest to bardzo zadowalające gdyż możemy wszyscy się cieszyć a nie (...) co by jeszcze tutaj dodać aż miło się spędza urlop który mam do 27.07.2018r.
Aż jest przyjemnie gdy jest spokój i jest ok (.....) Można by tu powiedzieć że są sprawy które są pozałatwiane do końca .
Można tak?? Można przynajmniej życie jest normalne i wesołe oraz pogodne gdy się załatwi sprawy i swoje tam co nie co , Wiem ile trzeba stracić czasu i cierpliwości żeby zyskać cokolwiek. życie potrafiło nam pokazać swoje okrutne oblicza . Ale cieszmy się z naszych sukcesów jedni mieli w tym większy udział drudzy mniejszy ale jest z czego się cieszyć zawsze można na ludzi liczyć w niektórych sprawach .
życie nam zweryfikowało wiele sytuacji zwłaszcza tych mniej przyjemnych postawiło więcej przed nami ale i tak zwycięstwo należy świętować .
Wiedzą ci którzy zawsze walczą o prawdę gdy trzeba pewne sprawy wyrywać jak chwasty z korzeniami .... Musimy walczyć nadal i obserwować pewne sprawy cały czas

Odpowiedz Cytuj
Karol Górski 21-07-18 18:49

Wiesz też o co chodzi w walce??

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://przemkow.istrefa.com

istrefa gmina Przemków | istrefa powiat Polkowice | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Przemków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Polkowice, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-170


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem